AHŞAP PROFİL VE PANELLER

Duvarlar, mekanları sınırlandırır, tanımlar, yönlendirir. Iç mekanların en belirleyici öğelerinden olan duvarlar, renk ve dokusuyla da ortamın genel atmosferini etkiler.

İç mekanda duvar kaplaması olarak ahşap kullanımı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de 1970'ler ve 80'ler boyunca oldukça yaygındı. Kolay temizlenebilir ve doğal bir malzeme olduğu için tercih edilen ahşap iç duvar kaplamalarını çoğumuz o dönemlerden hatırlarız. Bu tür kaplamaların modasının geçtiğini ya da günümüzün ferah ve daha minimal dekorasyon anlayışı ile uyuşmadığını düşünüyorsanız, AGT idari binamızdan fotoğrafları görünce fikrinizi değiştirebilirsiniz.

Duvarlarınıza hem renk ve doku katmak hem de sağlıklı ve doğal bir malzeme kullanmak istiyorsanız ahşap profil ve paneller tam aradığınız çözümleri sunuyor. Paneller genellikle mutfak ve banyo mobilyaları gövde ve kapaklarında kullanılıyor olsa da, farklı renk ve dokulara sahip bu malzemeyi duvarlarınıza da, dilediğiniz mekansal atmosferi yakalamak için çeşitli şekillerde uygulayabilirsiniz.

Dilerseniz duvar yüzeyinin belli bir kısmını kaplayabileceğiniz gibi, mekan içinde vurgulamak isteyeceğiniz bir duvarda profil ve paneller ile kendi farklı tasarımınızı elde edebilirsiniz. Ahşap profil ve panelleri ayrıca opak ya da yarı-opak bölücü paneller olarak da değerlendirebilirsiniz.

AHŞAP PROFİL VE PANELLER

AHŞAP PROFİL VE PANELLER