FARKLI TARZLARA UYGUN, DİKKAT ÇEKİCİ ZEMİNLERİN SIRRI: AGT PARKE SERİLERİ

Farklı Tarzlara Uygun, Dikkat Çekici Zeminlerin Sırrı: AGT Parke Serileri

Parkeler, evlerde ve iş yerlerinde zemin kaplama için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Dekorasyona katkı sağlayan önemli ürünlerden olan parkeler, bunun yanı sıra daha kullanışlı zeminler de sunuyor! Isı hatta ses yalıtımı bile yapan parke modellerinin bulunması ise parkelerin sadece dekorasyon ürünü olmadıklarının kanıtı! Dilerseniz iş yeriniz için dilerseniz de evinizin dekorasyonu için yardım alın, AGT parkeler sayesinde alanı daha şık ve kullanışlı kılmanız işten bile değil!

Parke fiyatları; seçtiğinizin ürünün özelliklerine, tasarımına ve elbette satın aldığınız ürün miktarına göre değişiklik gösteriyor. Yenilik ve kalite isteyenlerin ilk tercihi olan parke markalarının başında ise AGT geliyor! Şimdi, AGT parke serilerini incelemeye başlayalım.

Bella Serisi

Çiçeklerin, yaşam alanlarını ne kadar güzelleştirdiği, evlerin havasını anında değiştirdiği herkesin mutabık olduğu bir konu. İşte, Bella Serisi de bundan ilham aldı! Evlerinde yenilik isteyenlere kaliteli ve ekonomik bir seçenek olan Bella Serisi parkeleri, 6 farklı renk seçeneği sunuyor. Lilyum, zambak çiçeğinin duru huzurunu; Anemon, Akdeniz’in sunduğu mutluluğu; Akasya, kabına sığmayan umudu; Vegas, değişimin ihtişamını; Frezya, sonsuz enerjiyi; Mimoza ise baharın atmosferini evlerinize taşıyor! 8 mm kalınlığında olan ve ev zeminlerinde kullanım için oldukça kullanışlı olan Bella Serisi, 1200 mm boyunda ve 193 mm enindeki parkelerden oluşuyor.

Farklı Tarzlara Uygun, Dikkat Çekici Zeminlerin Sırrı: AGT Parke Serileri

Natura Serisi

Doğal malzemelerden üretilen ve doğayı evlere taşıyan bir diğer seri ise Natura Serisi! Natura Parke, Natura Plus, Natura Line, Natura Large ve Natura Slim olmak üzere beş farklı alt koleksiyonun yer aldığı bu seride, ağaçların renk ve dokuları tüm canlılığı ile yaşam alanlarınıza taşınıyor!

Natura Parke: İlhamını tarihten ve farklı coğrafyalardan alan Natura Parke Serisi, 18 renk seçeneği ile evinizde hissetmek istediğiniz atmosfere ulaşmanızı sağlıyor. 8 mm kalınlığa sahip olan ve 10 yıl garanti sunan parkeler, eviniz için ideal.

Natura Plus ve Natura Line: Yaşam alanlarına yenilik katmak ve doğanın yansımalarını evinde görmek isteyenlerin tercihlerinden olan Natura Plus, derzsiz; Natura Line ise derzli bir tasarım sunuyor. 10 renk alternatifi sunan bu koleksiyonların 15 yıllık garantisi ise ne kadar dayanıklı olduğunun kanıtı! Natura Plus ve Natura Line, 8 mm kalınlıkta ve evlerde olduğu kadar ofislerde de kullanıma uygun!

Natura Large ve Natura Slim: Farklılığı sevenlere, kalıpların dışına çıkmak isteyenlere özel koleksiyonlar olan Natura Large ve Natura Slim, 6 renk seçeneği sunuyor. Bu 6 rengin de geniş ve dar modelleri bulunuyor. Her iki koleksiyonun boyu 1380 mm uzunluğundayken en ölçüsü Natura Slim’de 159 mm, Natura Large’de ise 246 mm oluyor. Ev ve iş yerleri için doğru seçim olan bu serilerin 15 yıl garantisi bulunuyor.

Farklı Tarzlara Uygun, Dikkat Çekici Zeminlerin Sırrı: AGT Parke Serileri

Concept 10 mm Parke Serisi

Modanın başkenti Milano’dan esinlenilerek oluşturulan Concept 10 mm Parke Serisi, farklı renk ve modelleri ile evinizi bambaşka bir çehreye bürüyor. 6 renk alternatifi bulunan Concept 10 mm Parke Serisi; kolay temizlenebilirliği ile çizilme, darbe ve lekelere karşı dayanıklılığı sayesinde kolay bir kullanım sunuyor. Bu özelliklerine ek olarak bu serinin 15 yıl garantisi bulunuyor. Parke renklerinden olan Scala, Milano’nun yaratıcılığını; Moderna, şıklığı; Dorino, kültürel yansımayı; Centro, trendi; Casella, şehrin renkliliğini; Loreto ise girişimciliğinin ruhunu evlerinize getirecek.

Farklı Tarzlara Uygun, Dikkat Çekici Zeminlerin Sırrı: AGT Parke Serileri

Effect Serisi

Doğanın sunduğu huzuru evlerinize taşıyacak olan Effect Parke Serisi, yüzey yapısını mükemmel tasarımla buluşturarak dikkat çekici bir alan yaratmanızı sağlıyor. Serinin; Effect ve Effect Premium olmak üzere iki koleksiyonu bulunuyor. 8 mm kalınlığındaki parkelerden oluşan Effect, 15 yıl garanti sunuyor. 12 mm kalınlığında olan ve 20 yıl garantisi bulunan Effect Premium ise arttırılmış ses ve ısı yalıtımı özellikleri sayesinde görselliğin yanı sıra konforlu bir alana sahip olmanız konusunda da size yardımcı oluyor. AGT Effect Serisi’nin 8 renk alternatifi bulunuyor. Karlı dağların ve pamuk gibi bulutların huzuru ile Alp, dokusu ve rengi ile sıradağların atmosferini yaşam alanınıza taşıyacak Pamir, alanı daha canlı gösterecek Ural, gün batımını en görkemli şekilde izliyormuşsunuz gibi hissettirecek Fuji, alana mistik bir hava katacak Tibet, estetiği zeminlerinize getirecek Altay, sizi dünyanın zirvesinde hissettirecek Everest ve doğanın farklı tonlarını sunacak Toros... Effect Serisi’nde sizi yansıtacak bir renk kesinlikle var!

Farklı Tarzlara Uygun, Dikkat Çekici Zeminlerin Sırrı: AGT Parke Serileri