fbpx

Ahşap Duvar Profili

Acarkon’un birbirinden özel ve renkli duvar profilleriyle yaşam alanlarınızda tarz detaylara sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir yapıya sahip olan ve doğal malzemelerden üretilen duvar panelleri, ister ofis, ister kafe, isterseniz de evinizde uygulayabilirsiniz. Puzzle mantığında kolay bir kuruluma da sahip olması, sizlere istediğiniz o şık ve tarz atmosferi sağlayacaktır.

Renkli duvar panellerimizle duvarlarınız bambaşka bir görünüme bürünsün. Renk çeşitliliği ile hayal ettiğiniz tarzı hemen yakalayacaksınız.

Sağlıklı bir yapıya sahip olan ve doğal malzemelerden üretilen duvar panelleri, ister ofis, ister kafe, isterseniz de evinizde uygulayabilirsiniz. Puzzle mantığında kolay bir kuruluma da sahip olması, sizlere istediğiniz o şık ve tarz atmosferi sağlayacaktır.

Sıra dışı bir ofis ortamına sahip olmak istiyorsanız, istediğiniz renkteki duvar panellerimizle hayalinizi gerçekleştirin. Kendinize özgü olacak olan bu dekoratif detayla ilgi çekici ve sıra dışı bir ofise sahip olacaksınız.

Ahşap duvar panellerimizin evlerinize ve ofislerinize katacağı benzersiz hissiyatta yaşama başlayın. Seçeceğiniz renklerle düşlediğiniz atmosferi oluşturun.

Acarkon’un sizlere sunduğu doğal renklerle yeni yaşam stillerini keşfedin, hayatınızı yenileyin.

Sıra dışı bir ofis ortamına sahip olmak istiyorsanız, istediğiniz renkteki duvar panellerimizle hayalinizi gerçekleştirin. Kendinize özgü olacak olan bu dekoratif detayla ilgi çekici ve sıra dışı bir ofise sahip olacaksınız.

Acarkon’un sizlere sunduğu doğal renklerle yeni yaşam stillerini keşfedin, hayatınızı yenileyin.

Duvar Profili Ürünleri Sıkça Sorulan Sorular

İster ev ister ofis olmak üzere birçok yaşam alanına uygun bir üründür.

İçerisinde bulunan hijyen özelliği sayesinde sağlıklı bir alan oluşturmaktadır.

Puzzle mantığında kurum kolaylığına sahip olan duvar profilleri hızlı ve basit bir montaj işlemiyle hemen kullanılır. Kurulum Videomuzu İnceleyebilirsiniz.

Duvar kaplama profilleri, yoğun lifli malzeme olan MDF üzeri PVC kaplama yöntemi ile oluşturulan sağlıklı bir üründür.  

Mobilya toz boyası ile ham MDF’lere lake boyama işlemi yapılabilmektedir.

Evet, kolay silinebilme özelliğine sahiptir.

Malzeme yapısı ve kullanım alanı olarak dış mekanlara uygun bir ürün değildir.

MDF sert bir ürün olduğu için darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Çeşitli model ve renk skalasına sahiptir. Dekorasyonun yapısına uygunluk sağlar.

Evet, montaj ustalarıyla profilleri monte etmek en sağlıklı yöntemdir.

Nasıl Kurulur ?

Puzzle mantığında kolay bir kuruluma da sahip olması, sizlere istediğiniz o şık ve tarz atmosferi sağlayacaktır.

ÜRÜN KATALOĞU

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÇİZİM

SERTİFİKALAR

Duvar Profil Modelleri

Duvar profili, yaşam alanlarına güzel ve hoş görünümler kazandırmayı isteyen çoğu kişinin daima tercihte bulunduğu birtakım dekorasyon ürünleridir. Bu ürünler, uygulaması yapıldıkları ortamın estetik açıdan daha zarif ve modern görünen bir yapıya kavuşmasına yardımcı olurlar.

Duvar profil modelleri arasında her bakımdan güzel çeşitliliklerin olması insanları oldukça memnun edebiliyor. Sitemizde bizler herkesin dekorasyon konusundaki beklentilerine güzel bir karşılık verebilmek adına birbirinden hoş ürünlere yer veriyoruz.Konya duvar profili ürünleri, birbirinden farklı modeller kapsamında üretilmişlerdir. Sitemizde yapacağınız incelemelerle en güzel seçeneklere sizler adına yer verildiğini görmeniz mümkündür.

  • Tütün rengi ACR-3771 duvar profili,
  • Fırtına gri rengi ACR-2050 duvar profil modeli,
  • Gümüş rengi ACR-3783 duvar profili,
  • Yeni gri rengi ACR-3786 model duvar profili,
  • Su yeşili rengi ACR-2250 model profil,

Sitemizde yaşam ortamlarınıza en yakışacak şekilde bu türlerde oldukça hoş birtakım ürünlere bizler yer veriyoruz. Arzu ettiğiniz gibi her bir ürünü seçebilir ve onun için sipariş oluşturabilirsiniz.

2024 Duvar Profilleri

Sitemizde yer alan ve satın almaya hazır duvar profili ürünlerimiz oldukça üst düzey çalışmalarla en hassas şekilde üretilmişlerdir. Bu ürünlerimizi yüksek kalitedeki malzeme yapısından ötürü çok uzun süreler daima iyi bir verimlilikle kullanma şanslarınız bulunuyoruz. Aşınma veya çizilme gibi durumlara karşı ürünlerimiz tam bir mukavemet gösterebiliyor.

Sitemizde yer verdiğimiz oldukça hoş bir tasarım duvar profili ürünümüz, birçok müşterimiz tarafından oldukça seviliyor. Tik renginde olan ACR-2200 modelindeki duvar profili daima müşterilerimizin ilgisini çekiyor.

Dokulu pvc zar orta kademeli teknik özelliğine sahip olan bu ürünümüzün, 100 mm genişlik ve 2,80 cm uzunluk değerleri bulunuyor. İç mekânlarda çok hoş bir görünüm ortaya çıkarabiliyor. Yeni gri rengi ACR-3786 duvar profili ürünümüz de sadelikten hoşlananların tercihi oluyor.

Duvar Profil Referansları

Duvar profili ürünlerimize referans birçok önde gelen firma bulunuyor. Vadi İnşaat, Tecen Mimarlık, TMS Yapı, Yalçınlar İnşaat ve Eryılmazlar İnşaat firmaları, iş birliği içerisinde olduğumuz ve bizlere referans olan firmalar arasında yer alıyorlar.

Duvar Profil Ürünleri ve Maliyetleri

Duvar profilİ fiyatları birçok farklı unsur kapsamında daima bir değişkenlik gösterebilir. İlgili ürünlerin hangi ölçülere sahip olduğu genellikle bu noktada dikkate alınan husustur. Ancak bunun yanı sıra bu ürünlerin malzeme yapısı, kalınlığı, tasarımsal dokusu ve rengi gibi özellikleri de fiyatların belirlenmesinde yol gösterici olan dinamiklerdir.

Sitemizden uygun fiyatlı olarak en kaliteli ve modern tasarıma sahip ürünleri rahatlıkla temin edebilirsiniz. AGT duvar profili ürünlerimiz arasından kendi ortamlarınıza en yakışacak olanları seçebilirsiniz.

Duvar Profili Ürün Sipariş İşlemleri

Oldukça kolay bir şekilde sitemiz aracılığıyla kendi istekleriniz çerçevesinde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun yapabilmek için ana sayfamızda yer verdiğimiz iletişim bölümünü kullanmanız yeterlidir.

Tercih edeceğiniz ürüne yönelik personellerimizden fiyat bilgisi de alabilir ve kısa sürelerde ilgili ürünlere erişim sağlayabilirsiniz. Mail veya telefonla iletişim seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Duvar Profili Ürün Renkleri

Sitemizde yer verdiğimiz duvar profili ürünlerimizi dilediğiniz gibi birbirinden farklı renk tonlarıyla temin etme şanslarınız vardır. Açık ceviz, arizona meşe, krem, venge ve tik renklerinde kolaylıkla satın alabilirsiniz.