fbpx

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Acarkon Entegre Ağaç San. Ve Tic. A.Ş. olarak kişisel verilerinizin korunmasına önem vermekteyiz. Şirketimize acarkonstore.com sitesine üye olmanız veya alışveriş yapmanız dolayısıyla iletilen sizlere ait tüm kişisel verilerin saklanması hususunda hassasiyet göstermekteyiz. Bu bağlamda 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere T.C. Anayasası ve sair mevzuat hükümlerine uyum sağlayabilmek adına Acarkon Entegre Ağaç San. Ve Tic. A.Ş. olarak tüm teknik ve idari tedbirleri almış bulunmaktayız. Kanunlar tarafından güvence altına alınan haklarınızı koruyacağımızı da önemle belirtmek isteriz. Bu bağlamda kişisel verilerinizi acarkonstore.com sitesi ile güvenle paylaşabilir, öneri, şikâyet ve tereddütlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizin korunması konusunda bilhassa önem arz eden Şirketimizde yürürlüğe konulmuş olan Gizlilik Politikamızı sizlerle paylaşmaktayız. 

ACARKON ENTEGRE AĞAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.

Acarkon Entegre Ağaç San. Ve Tic. A.Ş. üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Acarkon Entegre Ağaç San. Ve Tic. A.Ş., kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir. İşbu Kişisel bilgileriniz Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. 

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Acarkon Entegre Ağaç San. Ve Tic. A.Ş. ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

 Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Acarkon Entegre Ağaç San. Ve Tic. A.Ş., gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki üyelik kayıt formları ve sipariş formlarında irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız, bulundunuz il- ilçe, doğum tarihiniz, cinsiyet bilginiz, meslek bilginiz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. 

Üyelik ve sipariş formları ile elde ettiğimiz  kişisel bilgileriniz; 

  • Siparişlerinizi almak,
  • Ürün ve hizmetlerimizi sunmak,
  • Ödemelerinizi gerçekleştirmek, 
  • Siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek,
  • Ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek,
  • Bilgilerinizi güncellemek,
  • Üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek,
  • İlginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek, 
  • 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini şirket adına yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

acarkonstore.com üyesi olduğunuz anda “Kampanya, duyuru, bilgilendirmelerden e-posta ile haberdar olmak istiyorum.” Kutucuğunu işaretlediğiniz halde aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, üyelik formunda bildirdiğiniz mail adresinize e-posta gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu maillerin  içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize mail gönderebilirsiniz.

acarkonstore.com üyelik iptal işleminizi bilgi@acarkon.com.tr adresine mail göndererek veya

acarkonstore.com adresine aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

ACARKON ENTEGRE AĞAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.

Adres              : Horozluhan Mah., Hotamışlı Sk., No:49 Selçuklu/KONYA

Telefon           : 0332 233 02 24

E-mail             : musteri.hizmetleri@acarkon.com

Acarkon Entegre Ağaç San. Ve Tic. A.Ş.  kullanıcılara ve kullanıcıların acarkonstore.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.