fbpx

Category: Parke Önerileri

2022 Laminat Parke Modelleri

Ev dekorasyonunda yeniliklere yer veren ve ahşap ürünleri farklı değerlendirerek hayatı şıklık katmaya çalışılıyor. Tüm parke ürünleri, dayanıklı ve kaliteli yapısı ve kolay tasarım yapılmasını sağlıyor. 

Ürünler bölümünde yer alan yeni modelleri inceleyerek, yaşam tarzına, ev dekorasyonuna ve diğer ürünleri uyumlu renk, desen seçenekleri arasından seçim yapabiliyorsunuz. Ürünler kategori sayfasında yer alan tüm modeller, 2022 yılı için yeni tasarlanmış ve yaşam alanlarına şıklık katacak ürünlerdir.

Agt 2022 Parke Modelleri

Evinde ya da ofisinde tasarım değişiklikleri yapmak isteyenler öncelikle zemin döşemelerine önem verir. Zemin için seçeceğiniz parkelerin şık tasarımlı ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. 

Agt parke modelleri farklı koleksiyonlara sahiptir ve her birisi birbirinden şıktır. Ürün sayfasında tüm seçenekleri görüntüleyebiliyor ve renk, desen seçimi yaparak ürün belirlemesi yapabiliyorsunuz. Agt laminat parke modelleri kategorisinden ürün serilerinin tümün inceleyebilir, özelliklerini karşılaştırabilir ve hangisini kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Agt laminat parke modelleri farklı ve yeni desen seçenekleri ile şık bir yolculuğa çıkmanızı sağlıyor.

Concept Neo Moderna
Concept Neo Moderna

Çamsan 2022 Parke Modelleri

Ürünler kategori sayfasını incelerken, çamsan laminat parkelerinin tüm çeşitlerini görebiliyorsunuz. Çamsan parke modelleri benzersiz ve farklı renk skalası ile tüm alanlara uyumlu olarak kullanılabiliyor. 

Çamsan laminat parkeleri için klasik ve modern seriler tasarlanıyor. Klasikten vazgeçmeyenler için daha kaliteli ve dayanıklı ürün seçenekleri yer alıyor. Çamsan ürünlerinin farklı kategorilerde tasarlanıyor ve üretiliyor olması, her yaşam alanına uyumlu olmasını sağlıyor. Her bütçeye uygun modeller zemin döşeme tasarımları daha kolay yapılabiliyor.

Lamitat Parke Modelleri

Laminat parke modelleri, renk, desen, kalite ve dayanıklılık seçeneklerine göre farklı hazırlanıyor. Yaşam alanlarında zemin döşeme tasarımları yapmak isteyenler parkelerini seçerken, laminat modellerinin tümünü görebiliyor. Ürünler bölümünde yer alan laminat parkeler için oluşturulan seçenekler şunlardır.

  • Agt laminat parkeler,
  • Çamsan laminat parkeler,
  • Kronospan laminat parkeler,
  • Berry alloc laminat parkeler,

Her laminat kategorisi, farklı serilerde parkelerin tasarlanmasını ve sunulmasını sağlıyor. Seçimlerinizi bu laminat seçeneklerine ait serilerden yapabilirsiniz.

Armonia Large Minori
Armonia Large Minori

Laminat Parke Modellerinin Tercih Nedenleri

Laminat parkeler, hem görünümü hem de sağlıklı kullanımı açısından tercih ediliyor. Konya parke modelleri üretimleri yapılırken, sektör ve müşteri beklentileri göz önünde bulunduruluyor. Laminat parkelerin eve kattığı şıklık ve değer daha fazla olduğu için kişilerin ahşap ürünleri tercih etmesine neden oluyor. Dayanıklılık ve kalite parkenin yapısına göre değişiyor. 2022 modelleri daha dayanıklı olarak tasarlanıyor.

Parke Temizliği

Konya parke üretiminde tercih edilen laminat parkelerin temizliği her zaman kolaydır. Suya karşı dayanıklı olarak üretilen bu ürünler, nemli bezlerle silinerek rahatlıkla temizlenebiliyor. Laminat parkeler, ahşap ürünlere göre suya karşı daha dayanıklıdır ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Ürün seçimi yaptığınızda, ürün detay bölümünde gösterilen iletişim bilgilerini kullanarak, seçtiğiniz ürünün tüm özellikleri hakkında bilgi alabiliyorsunuz.  

SON 10 YILIN EN HEYECAN VERİCİ İCADI LAMİNANT PARKELER

Yaşam alanlarınızın en konforlu ve pratik detaylarından laminat parkeler çoğunlukla doğal görünümlü, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı olmaları nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

MODERN YAŞAM ALANLARI İÇİN PARKE MODEL ÖNERİLERİ

Kimileri için yaşam alanlarında dekorasyonun vazgeçilmezi olan parkeler, kimileri içinse dayanıklılık ve maliyet gibi noktalara göre değerlendirilen bir dekorasyon unsuru olmaya devam ediyor.

FARKLI TARZLARA UYGUN, DİKKAT ÇEKİCİ ZEMİNLERİN SIRRI: AGT PARKE SERİLERİ

Parkeler, evlerde ve iş yerlerinde zemin kaplama için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Dekorasyona katkı sağlayan önemli ürünlerden olan parkeler, bunun yanı sıra daha kullanışlı zeminler de sunuyor!

2020 TRENDLERİNE GÖRE PARKENİZİ SEÇİN

Eğer evinizi yenilemek için mükemmel zamanı bekliyorsanız, 2020’li yılların başlangıcı bunun için en doğru zaman olacak.